Doplňkové poradenství

V našich prostorách je možné se objednat na:


PORADENSTVÍ - Tradiční čínská medicína

Poradenství v oblasti zdraví a výživy dle TČM - 500 Kč

s Martinou Řezníčkovou (IČ: 684 781 27)

+420 723 275 023

Jsem zdravotní sestra a zároveň již 12 let působím v oblasti přírodní léčby a zabývám se poradenstvím tradiční čínské medicíny - TČM . Pracuji s BADy - což jsou parafarmaceutika , látky s podobnými vlastnostmi jako léky, ale v žádném případě je nemůžeme zaměňovat s farmaceutiky a uplatňovat na ně stejné nároky jako na léky. Bady pracují v režimu biotických dávek více než homeopatika, ale méně, než farmaceutika. S BADy existuje velmi účinná cesta k obnově vašeho zdraví. Pokud by jste chtěli vyřešit své zdravotní dlouhodobé i akutní problémy, je třeba nastavit kúru přesně podle vaší potřeby. TČM nabízí pomoc, kterou člověk potřebuje - zlepšení zdravotního stavu.

Přeji hodně štěstí a zdraví

OBNOVA ZDRAVÍ - snad ještě není pozdě TČM ?

Čeho si nejvíce ceníme, bohatství, zdraví nebo života?

Každý člověk chce být zdravý, protože jen zdraví dává energický život . Proč se ale potom jen málokdo může pochválit svým zdravím? Každý den se otvírá obrovské množství lékáren a denně se objeví více než 500 nových a dokonalejších produktů pro stravování. I přes to každoročně vzrůstá počet nejrůznějších onemocnění. Objevují se nové neznámé, vracejí se staré, zdá se dávno pokořené nemoci. Čím více člověk bojuje, tím více se jich objevuje.

A hledáme zdraví, tam, kde je vlastně potřeba?

Zdraví je závislé na: 10% na sociálních podmínkách, 15% na dědičných faktorech, 7% na klimatických podmínkách a 60% !!!! na způsobu života.

Ne Váš lékař, ale Vy sami jste zodpovědní za své zdraví.

95% lidí, kteří se začínají zajímat o působení TČM – BADy jsou lidé s nějakým zdravotním problémem- ať již vlastním nebo problémem svých blízkých. Neobrací se na mně, jako na první instanci, přicházejí až ve chvíli, kdy jsou zoufalí. Západní medicína má svůj skutečný význam v případě akutních a neodkladných stavů, je však bohužel neefektivní u chronických nemocí, RHB a především v prevenci.

Právě v tom spočívá rozdíl mezi východní a západní medicínou.

BADy skutečně pomáhají a to radikálně – dokáží to, co západní medicína nedokáže, jen hlouběji a proto pomaleji.

Možnost poradenství a stanovení léčebné kúry preparaty oceněné několika medailemi od WHO(světové zdravotnické organizace)..Tzv BADy - parafarmaceutika. Mají 3 směry působení:

  1. Očista od nečistot
  2. Doplnění deficitu látek
  3. Obnova ztracených funkcí

Základ obnovy organismu

Pokud se nám hroutí patra, musíme nejprve obnovit základy, abychom teprve potom mohli postavit - cihlu po cihle spolehlivý a stabilní dům.


 

 

PORADENSTVÍ - Tradiční čínská astrologie nebo 4 PILÍŘE OSUDU

Rozbor astrologie - 1,30 hod./ 1000 Kč

s Gabrielou Horáčkovou Voštinákovou (IČ: 05763614)

+420 733 208 534

GabcaV průběhu mých cest po světe jsem se setkala se studii tradiční čínské astrologie a feng shui/studie o rovnováze bydlení a člověka v něm/, které mě natolik zaujalo, že se tímto zabývám již 15 let. Praxí jsem postupně pochopila, že dokážu pomoci nejenom odhalit vaše vnitřní nejistoty , vlastnosti a souhry v partnerství, ale také vám dokáži ukázat cestu po které můžete jít.

POZNÁNÍ JE CESTA K ÚSPĚCHU.

Porozumět sobě samému je základem pro dobré fungování v tomto světě.

BAZI - 4 Pilíře osudu nám odhaluje kdo jsme, proč jsme tady, jaká je naše životní cesta a co si pro nás připravil náš život.

V dávných dobách v Číně lidé neměli rodný list se všemi údaji o narození. Měli kousek papíru s jejich BAZI. Tak jako je nyní rodný list jednou z nejdůležitějších listin, takovou váhu přikládali lidé v Číně BAZI. Obvykle to bylo přísně chráněné a utajované, nakolik BAZI prozradilo o člověku všechno.

Tak jako v jiných formách astrologie, i BAZI využívá datum, čas a místo narození.

Základ BAZI tvoří čtyři sloupce osudu, které jsou doplněny 10 ročními životními obdobími, které napoví pod jakým vlivem je v daném okamžiku osoba, kde je její potenciál případně slabina i zdravotní, na co by si měla osoba dávat pozor, čemu se vyhýbat nebo naopak do čeho investovat , kdy začít nový byznys, kdy se přestěhovat, oženit či vdát ... Správný výklad BAZI nám dokáže pomoci v pochopení sama sebe, našich silných a slabých stránkách a hlavně kdy je ten správný čas na správné rozhodnutí. Proto načasování je jednou z nejdůležitějších úloh metody BAZI.

Po tisíciletí se Číňané snažili shromažďovat informace a znalosti tohoto učení. Pochopením vztahu mezi člověkem, prostředím, časem a vlivem Univerza odhalily osud a cestu člověka na zemi. Vše kolem nás podléhá vlivu času, který se cyklicky opakuje. A tak i energie ovlivňující náš život se cyklicky opakují a často nám do života přinášejí tytéž pocity, situace a možnost rozhodnout se. Studiem a kalkulací BAZI je možné tyto vlivy odhalit a využít ve svůj prospěch.


 

PORADENSTVÍ - Feng Shui bydlení, projekty,..

Feng shui bydlení, projekty, poradenství - od 1000 Kč

Feng Shui je tisíce let staré učení, které se zrodilo v Číně a je založeno na empirickém pozorování vlivu okolí na člověka. Staří Číňané věřili, že to, v jakém prostředí žijeme, ovlivňuje až jednu třetinu kvality našeho života.

Domov je odrazem jeho obyvatel. Pokud v něm nějaká část chybí, je zanedbávaná nebo má negativní energii, vždycky se to odrazí v životě těch, kteří tam bydlí.

Feng Shui nám ukazuje, že nás naše domovy mohou povzbuzovat v naší práci, podporovat vyvážený vztah a přispívat k rodinné harmonii. Zajímá vás, zda i ve vašem domově nenajdete jednu z nejčastějších chyb, které mohou neblaze působit na kvalitu vašeho života?

Klinika rázové vlny logo

Klinika rázové vlny Pardubice je výsledkem mnohaletých zkušeností prim.MUDr.Lenky Šuglové a Táni Spilko v oboru rehabilitace, fyzioterapie a léčby pohybového aparátu.

nám. Republiky 56, Pardubice I-Zelené Předměstí 530 02

info@klinikarazovevlny.cz

+420 607 527 120

Rezervace termínů pondělí až čtvrtek
od 8:30 do 16:00

Naše služby

Léčba fokusovou rázovou vlnou
Léčba radiální rázovou vlnou
Léčba kombinovanou rázovou vlnou
Léčba V-ACTOR –patentovaná vibrační technologie
Léčba dysfunkcí pánevního dna a vulvodynie
Léčba erektilní dysfunkce
Léčba celulitidy
Využití rázové vlny v estetice- vrásky, strie, jizvy
Léčba patní ostruhy
Léčba tenisový a golfový loket

©2020 Klinika rázové vlny. Hosted on MyDreams VPS server