Fokusovaná rázová vlna

UROLOGIE - LÉČBA PORUCHY EREKCE

Fokusovaná rázová vlna STORZ MEDICAL Duolith SD1 T-Top Ultra FSW

lecba poruchy erekceLéčba poruchy erekce využívá nízkoenergetických fokusovaných rázových vln, které podporují tvorbu nových cév a výrazně zlepšují průtok krve v topořivých tělesech penisu.
Účinek zvukové energie rázové vlny můžeme cítit přes pokožku jako chvění zvukových vln. Fokusované rázové vlny, které vznikají v aplikačním nástavci, mají krátkou délku pulzu a jsou soustředěny do prostoru několika milimetrů. Tímto je umožněna aplikace pomocí přenosové sondy rázové vlny přímo do nefunkčních tkání penisu a dovolí nám prokrvit a stimulovat problematické partie s porušenou nebo sníženou funkcí. Aplikujeme ve velmi krátkém čase velké množství nízkoenergetických pulsů do přesně cílených oblastí tkáně.

Účinnost terapie s fokusovanou rázovou vlnou pro zlepšení erekce dosahuje pozitivních výsledků (úspěšnosti) v 60-75% případů a to v závislosti na stupni poruchy, případných dalších onemocněních a celkovém zdravotním stavu pacienta. Délka účinku terapie je individuální dle stupně poruchy erekce a frekvenci pohlavního styku.

Terapie probíhá ambulantně, bez znecitlivění nebo tlumivých prostředků. Tato metoda je bezpečná, neinvazivní a nebolestivá. Při terapii dochází k přenosu přesně cílených fokusovaných rázových vln-pulsů v nízké energetické úrovni do příslušné tkáně houbovitých těles penisu. Tím dochází k výrazné stimulaci hojivého a regeneračního procesu cévního systému organismu v dané oblasti. K úspěšnému konečnému stavu je potřeba absolvovat proceduru 5-7 jednotlivých terapií v týdenních intervalech.

V souvislosti se zvýšeným prokrvením tkání kůže a houbovitých těles penisu, mohou být vedlejším účinkem, v individuálních případech, otoky, zarudnutí a drobné hematomy (modřiny) na kůži v oblastech ošetření. Ty ovšem ve velmi krátké době, během několika dní, zcela odezní, bez dalších následků.

Léčba poruchy erekce nízkoenergetickou fokusovanou rázovou vlnou je již řadu let uznána Evropskou urologickou společností jako úspěšná a fungující metoda léčby. Další informace naleznete ZDE.

K aplikaci používáme přístroj Duolith SD1 T-Top Ultra FSW švýcarské společnosti STORZ Medical AG, která je již několik desetiletí světový leader v oblasti výzkumu, vývoje a produkce vlastních přístrojů pro tuto oblast léčby fokusovanou rázovou vlnou, a to jak radiální tak fokusovanou, a má v tomto oboru nesporné a bohaté zkušenosti.

Ošetření probíhá v týdenních intervalech s nutností opakování 5-7 krát v závislosti na individuálním stavu pacienta.

Cena za 1 ošetření pacienta je 2500,- Kč

Jak funguje rázová vlna. Otázky a odpovědi na Českém rozhlasu Pardubice od naší paní doktorky Lenky Šuglové

Klinika rázové vlny logo

Klinika rázové vlny Pardubice je výsledkem mnohaletých zkušeností prim.MUDr.Lenky Šuglové a Táni Spilko v oboru rehabilitace, fyzioterapie a léčby pohybového aparátu.

nám. Republiky 56, Pardubice I-Zelené Předměstí 530 02

info@klinikarazovevlny.cz

+420 607 527 120

Rezervace termínů pondělí až čtvrtek
od 8:30 do 16:00

Naše služby

Léčba fokusovou rázovou vlnou
Léčba radiální rázovou vlnou
Léčba kombinovanou rázovou vlnou
Léčba V-ACTOR –patentovaná vibrační technologie
Léčba dysfunkcí pánevního dna a vulvodynie
Léčba erektilní dysfunkce
Léčba celulitity
Využití rázové vlny v estetice- vrásky, strie, jizvy
Léčba patní ostruhy
Léčba tenisový a golfový loket

©2020 Klinika rázové vlny. Hosted on MyDreams VPS server